AKTUALITY

AKTUALITY

Deník producenta záznam #4 (týden #23)

Rozjezd týdne patřil Fried Ace, makáme na nahrávacím setupu pro naše album. Pavlík rozjel různý kytarový zvuky a já už se nemůžu dočkat až tuhle pecku nazpívám.

V úterý jsme s krásným pořadem Babské rady zamířili do Velkých Pavlovic. Pohodová atmosféra a krásné intimní vystoupení s Hankou Pregrtovou, to je vždy pohlazení i pro mou rockerskou duši.

Dále se připravuje vydání mého sólového singlu a kolem toho je vždy hodně lítání, volání a zařizování.

Víc detailů očekávejte brzy. Mimochodem mi došlo, že sólovou píseň jsem nevydal 3,5 roku. Hrůza a ostuda!

V pátek jsme s párty bandem Benny-Q zamířili na již tradiční hrání k Jerouškům do Rozdrojovic. Přátelé to byla neuvěřitelně divoká jízda. Myslím, že naše nejlepší, což i někteří z Vás potvrdili. Už teď se nemůžu dočkat na další. Tančilo se, zpívalo se no a samozřejmě se i pilo. Bohďákův tajný zápas je 3:2, bohužel v jeho neprospěch.

Víkend se v lehkém tempu makalo na desce Jay Bee Man, neb příští týden ve Studiu Svárov budeme dodělávat lead vokál.

Mějte se krásně a See U Soon

VS

Deník producenta záznam #3 (týden #22)

Začátkem týdne jsme s Pavlem Šmídem po tříměsíční pauze (roz. práce na jiné desce) otevřeli druhou připravovanou desku Fried Ace. Pohltila nás radost a obrovská motivace rozdělaný materiál dokončit a dotáhnout k co nejmožnější dokonalosti. Nemůžeme se dočkat až se s Vámi o tu energii podělíme. Proto jsme se rozhodli, že nebudete čekat na celé album, ale jakmile song dokončíme, pošleme ho do světa. První se pro Vás chystá temná dravá bluesovka.

V úterý jsme se s Dášou Ubrovou vyzpovídali Honzovi Hamrníkovi na rádiu Beat, představili Vám skoro celou desku. Moc děkujeme za ohlasy, je úžasné cítit Vaši podporu. Honza mne moc potěšil dotazy techničtějšího rázu. No a s Dášou máme prostě fantastickou dynamiku.

Ve studiu se maká na Fried Ace, ale zároveň dokončujeme práci na albu Jay Bee Man, který dál léta éterem a prý Vám pecka Na Hraně dělá velkou radost.

Pátek, koncertní pocta a vzpomínka na Jirku Donného, s partou Rocky Eagles After jsme potili krev. Dle slibu jsem po letech vytáhl varhany Hammond, no a hned tak je neuklidím. Hraje se na ně prostě božsky. Publikum bylo neuvěřitelné. Vždy to mé rockerské srdce prostě plesá, když je obklopeno úžasnými a pravoslavnými rockery jak v rámci hudebníků, přátel, tak i publika.

V sobotu Street Jam Vol.1, na Gorkého ulici v Brně, můj první sólový koncert s Hankou Müller. Přátelé tak to jsme nečekali. No Hammond varhany jsem neuklidil a za Vaší intenzivní pomoci jsme to neuvěřitelně rozjeli. Hanka samozřejmě zpívala fenomenálně a máme to prý opakovat, tak se už teď nemůžu dočkat. Má opravdu úžasný hlas a energii, která se hned tak nevidí. Můj velký rockový vzor Luboš Hloušek mi zazpíval While My Guitar Gently Weeps a on je prostě skutečná legenda. Nebojte, taky s Lubou něco provedeme. No a naše sborové Hey Jude a We Are the Champions ve mně bude rezonovat ještě dlouho. Všem ze srdce a to i za celý team děkuji!!! To je obrovská motivace.

Mějte se krásně a See U Soon

VS


Deník producenta záznam #2 (týden #21)

JAY BEE MAN – NA HRANĚ je venku!!! Druhý temnější song s připravovaného alba je venku, odezvy jsou skvělé, lítá v radiovém éteru a vstupuje do hitparád. V tomto týdnu jsme také pilně makali na zbývajících peckách pro album, takže se máte na co těšit.

S Rocky Eagles After v pátek 2.6.2023 na v rámci pocty Jirky Donného zahrajeme pár poctivých rockových fláků, takže jsme tvrdě pocvičili a těšíme se na pořádný nářez. Po letech si na koncert vezmu své klasické varhany Hammond.

S Dášou Ubrovou jsme si doladili administrativu kolem alba a těšíme se na avizované interview na rádiu Beat, v úterý 30.5. od 8pm.

No a Sobota patřila fantastickému hraní na Babských hodech 2023 ve Zbýšově s našim párty bandem Benny-Q, energie a ohlasy byly neuvěřitelné, moc všem děkujeme a snad někdy…

Mějte se krásně a See U Soon

VS


Deník producenta záznam #1 (týden #20)

Po úžasné a intenzivní 5ti měsíční práci, jsme dokončili nové album Dáši Ubrové, proběhl master od našeho master inženýra Vaška Martínka ve Fun Wave Studios, a my již netrpělivě očekáváme výrobu. Příští týden se také s Dášou stavíme na rádiu Beat něco o desce prozradíme.

S bratry Tvrzníky jsme již v klasickém tandemu připravili smyčcovou aranž pro projekt Jay Bee Man. Petr Smékal opatřil fantastickým saxofonem připravovanou skladbu projektu King 'N' Doom. Zakončení týdne se na vlnách divokého rockového večírku s párty bandem Benny-Q v brněnském Prygl Baru.

Mějte se krásně a See U Soon

VS